KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14796464
nr 1479 6464
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Signerad, daterad 973. Blandteknik, bildmått: 92x77 cm. Bladets mått: 64x52 cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:35:57
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko